Optimalizácia fólií

Optimalizujte parametre Vašej PE fólie v spoluprácií s našimi odborníkmi, získajte úsporu Vašich materiálových nákladov a zníženie uhlíkovej stopy Vašej produkcie.

Vysokú úroveň mechanických vlastností fólie, predovšetkým z hľadiska pevnosti a odolnosti voči pretrhnutiu dosahujeme vďaka nášmu vyspelému technologickému vybaveniu.

To nám vytvára potrebný priestor, ako znižovať hrúbku fólie o 10-20% Vašich aplikácií bez toho, aby sme boli nútení robiť kompromisy v kvalitatívnych parametroch a Váš tovar bol tak menej chránený pred vonkajšími vplyvmi.

Rovnako dosahujeme veľmi nízku odchýlku hrúbok fólie, vďaka čomu je zabezpečené stabilné správanie Vašej polyetylénovej fólie pri následnom spracovaní.

PETRIO optimalizacia pe ldpe hdpe folie
PETRIO optimalizacia pe ldpe hdpe folie

Týmto prístupom šetríme Vaše náklady, nakoľko pri tenšej polyetylénovej fólií z 1 kg fólie zabalíte viac tovaru ako doteraz. Získate tak u nás vyššiu hodnotu za Vaše peniaze, s pridanou hodnotu podpory princípu udržateľnosti, nakoľko sa pri výrobe Vášho obalového materiálu spotrebuje menej vstupného materiálu. Benefitom pre Vás je aj nižšia uhlíková stopa Vašej produkcie.

Radi Vám nezáväzne zanalyzujeme Vami používané parametre PE fólie a následne navrhneme ich úpravu k dosiahnutiu tenšej fólie, pri zachovaní požadovaných mechanických vlastností fólie.

Vyrobenú optimalizovanú vzorku osobne doručíme na odskúšanie vo Vašich podmienkach.

Neváhajte a nechajte si u nás vyrobiť nezáväzne bezplatnú vzorku.

Zanechajte nám kontakt na Vás a ozveme sa Vám do 24 hodín.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Zaujali Vás naše produkty? Máte otázku? Kontaktujte nás! Sme tu pre Vás.

Mgr. Jozef Budovský
Obchodný manažér
+421 915 254 163
jozef.budovsky@petrio.sk

Mgr. Jurij Kazmiruk
Obchodný manažér
+421 911 629 672
kazmiruk@petrio.sk