OPTI – Fólia s nižšou hrúbkou

Naše fólie pod značkou OPTI Vám ponúkame so zníženou hrúbkou až o 20%. Získaje úsporu Vašich materiálových nákladov a znížte uhlíkovú stopu Vašej produkcie.

Značka OPTI Vám prináša vysokú úroveň mechanických vlastností fólie, predovšetkým z hľadiska pevnosti a odolnosti voči pretrhnutiu vďaka nášmu vyspelému technologickému vybaveniu.

Vaša fólia tak môže byť vyrábaná s hrúbkou nižšou až od 20% bez toho, aby sme boli nútení robiť kompromisy v kvalitatívnych parametroch a Váš tovar bol tak menej chránený pred vonkajšími vplyvmi.

Stabilný hrúbkový profil s nízkou odchýlkou dosahujeme pomocou senzorického merania.

PETRIO pe ldpe hdpe opti udrzatelne folie
PETRIO pe ldpe hdpe opti udrzatelne folie

OPTI

Značka OPTI šetrí Vaše náklady, nakoľko pri tenšej polyetylénovej fólií z 1 kg fólie zabalíte viac tovaru ako doteraz. Získate tak u nás vyššiu hodnotu za Vaše peniaze, s pridanou hodnotu podpory princípu udržateľnosti, nakoľko sa pri výrobe Vášho obalového materiálu spotrebujeme menej vstupného materiálu. Benefitom pre Vás je aj nižšia uhlíková stopa Vašej produkcie.

Zaujíma Vás vedieť viac? Pozrite si naše produkty, ktoré ponúkame pod značkou OPTI.

Radi Vám rovnako nezáväzne zanalyzujeme Vami používané parametre PE fólie a následne navrhneme ich úpravu k dosiahnutiu tenšej fólie, pri zachovaní požadovaných mechanických vlastností fólie. OPTImalizujte s nami!

Zaujíma Vás vedieť viac? Pozrite si naše produkty, ktoré ponúkame pod značkou OPTI.

Zaujali Vás naše produkty? Máte otázku? Kontaktujte nás! Sme tu pre Vás.

Mgr. Jozef Budovský
Obchodný manažér
+421 915 254 163
jozef.budovsky@petrio.sk

Mgr. Jurij Kazmiruk
Obchodný manažér
+421 911 629 672
kazmiruk@petrio.sk